Moja prednáška na WordCamp – tipy pre WordPress MFA / affiliate site

By | 21. apríla 2013

Tento rok som si povedal, že prezradím kúsok môjho know how a WordCamp bolo ideálne miesto. Väčšina ľudí z MFA „brandže“ si doslova všetko necháva pre seba a žiadne prednášky od nich nemôžete očakávať. Väčšina z nich sa vlastne ani neprizná, že niečo podobné robí. Skúsil som teda prelomiť ľady. Navyše sa o prezentáciu podelím aj tu na blogu, takže si ju môžete prelistovať a taktiež by malo byť čoskoro dostupné aj video.

V prednáške je spomenutý web african-grey-parrot.net, ktorý som pripravil aj pre účely tejto prednášky.

Video z prednášky si môžete stiahnuť tu (formát mp4, 566MB, vysoká kvalita)

Ak sa vám slajdy páčili, prípadne pomohli, nezabudnite ich spomenúť na svojom blogu/webe, prípadne share, retweet na sociálnych sieťach.

16 thoughts on “Moja prednáška na WordCamp – tipy pre WordPress MFA / affiliate site

 1. Pingback: Konečne je to tu! WordCamp 2014

 2. Noguluxo

  Priekopnicky pocin, ako si pisal nie je vela ludi co sa rado podeli s podobnymi informaciami. Vdaka, bola to radost sledovat.

  Reply
  1. Vladimír Rejholec Post author

   Som rád, že sa páčilo. Na Barcampe som mal updatnutú verziu, kde som dosť hovoril o penalizáciách zo strany Googlu. Tu na blogu je len prezentácia, video nebolo (škoda). Tak hádam som inšpiroval aj ostatných ľudí k tomu, aby sa podelili o kúsok vedomostí.

   Reply
 3. Pingback: Moja prednáška pre Barcamp – Ako naplniť peňaženku tvorbou kvalitných MFA webov

 4. Pingback: Barcamp Žilina #6 – result

 5. Pingback: Šiesty Žilinský BarCamp a ja ako spíker

  1. Vladimír Rejholec Post author

   Priznávam, linkbuilding nie je moja silná stránka. Ja sa snažím čo najviac zameriavať na onpage, keďže linkbuilding je už tak či tak veľmi ťažký (kvôli agresívnym algorytmom Google Penguin).

   Reply
   1. Marek@seobook

    Ja by som All in one SEO plugin nahradil Yoast WordPress SEO pluginom ktory ma viac moznosti co sa tyka on page optimalizacie.Tiez ma aj funkciu „import/export“ co je velmi dobre pri zmene pluginu.
    Na kontrolu on page optimalizacie je dobra „SEO Doctor“ extension pre Firefox od Vladimir Prelovac, zakladatela ManageWP.

    Reply
 6. Pingback: Naozaj kvalitná prednáška o budovaní MFA webov – Vladimír Rejholec | Internetové riešenia - Lukáš Prelovský

 7. peto

  v jednom slide je pri all-in-one seo plugine „Menu label“ – na mojich weboch to vsak nemam, treba to nejako specialne aktivovat?

  diky!

  Reply
 8. Pingback: Mojich 12 hodín s WordCampomTak.sk | Tak.sk

 9. pavolholes

  Ahoj, na iPade na mieste kde predpokladam, ze by mala byt prezentacia je iba prazdne miesto. Mozes sa na to plz pozriet? Dik

  Reply
 10. Pingback: WordCamp 2013 si udržal skvelú úroveň

Pridajte komentár