WordCamp 2013 si udržal skvelú úroveň

By | 21. apríla 2013

Gratulácia chalanom zo slovenskej WordPress komunity / Webikonu! Po roku opäť zorganizovali skvelú akciu na vysokej úrovni. Miesto a prostredie, ľudia, spíkri, catering, všetko bolo na minimálne takej úrovni, ako aj pred rokom. Navyše tento rok som sa vyšantil aj ja – riskol som to a ukázal časť mojej práce. WordCamp 2013 bol výborný, v článku nájdete jeho krátky prehľad.

Bohužiaľ som sa na akciu dostal až na obed. Prvotné inštrukcie od hostesiek a pokec s, na takých tých tuli sedacích vakoch rozvaleným, udomácneným, Braňom Rácom.

Následne som to riskol s prednáškou Tak mám stránku! A čo teraz? od Petera Šeba. Našťastie som sa na začiatku nezúčastnil prieskumu a tak ma prednášajúci nevyhnal. Inak by som prišiel o vtipnú, vecnú a veľmi kvalitne a ľahko podanú prednášku o marketingu (veľa súčasných „marketérov“) sa od Petra má čo učiť.

V tej istej miestnosti nasledoval Michal Kopecký a jeho Perfektný článok. Zopakoval som si to, čo už viacmenej viem. Prednáška podaná v pohode, niečo málo sme sa dozvedeli o jeho projekte AkoZbalit.sk. Na podobnú tému som zatiaľ prednášku nevidel, preto som si ju rád pozrel a taktiež ďakujem o vysvetlenie spôsobu monetizácie. Monetizovať emailom, to je jeden zo zriedkavejších spôsobov (aspoň na Slovensku).

Potom už nasledovala moja prednáška. Info a slajdy z nej si môžete pozrieť tu.

Na akcii som stretol zopár známych – okrem spomenutých to boli chalani z Vibration.sk, môjho veľkého konkurenta a takmer kolegu Martina Pavliča, Aliana, asi sekundu som hovoril aj s Tomášom Polakovičom, viac sekúnd som hovoril s Petrom Furmaníkom, Sama Schlarmanna a zopár ďalších. Ak som na niekoho konkrétneho zabudol, vynadajte mi v komente a ja vás sem zaradím, keď som sa už tak rozlinkoval :-).

Akcia super, teším sa na budúci rok.

PS: FIIT STU – výborné miesto na podobné akcie.

11 thoughts on “WordCamp 2013 si udržal skvelú úroveň

 1. Pingback: Moja prednáška pre Barcamp – Ako naplniť peňaženku tvorbou kvalitných MFA webov

 2. Pingback: Šiesty Žilinský BarCamp a ja ako spíker

 3. Pingback: WordCamp 2013: O WordPresse, ktorý sa dá vypiť | Blog o knihách a geekovských veciach píše Monika Zbínová - monicqa

 4. MegatronSK

  Heh, vraj konkurencia, ked mam mozno 10x menej webov ako ty :)) Pred par rokmi mozno, teraz velmi nie.. Ale trosku ma ten WordCamp motivoval, mozno zacnem trosku viac robit..

  Reply
 5. Pingback: Mojich 12 hodín s WordCampomTak.sk | Tak.sk

 6. Jerry.sk

  Vlado tvoja prednáška jedna z BEST. Ja som sa bohužiaľ prieskumu zúčastnil a tak čakám na video :-). Ale to čo bolo oproti tiež stálo za to, takže neľutujem, že ma „vyhodil“. Ako si hovoril, teším sa o rok, ako nám porozprávaš papagájs story….

  Reply
  1. mrexot

   Som rád, že sa páčilo. Vôbec som nečakal, že to toľko ľudí osloví.

   Reply

Pridajte komentár