Univerzálny návod na zbohanutie v 3 bodoch!

By | 18. júla 2013

Ľudia, mám pre vás univerzálny návod na zbohatnutie! Stačí si k srdcu vziať nasledovné 3 body a do pár dní už môžete zarábať desiatky, stovky a tisíce € mesačne.

 1. Vykradnite 9gag.com – natlačte čo najviac obrázkov (hlavne animovaných gifov) do svojho webu (žiadny iný obsah netreba, stačí „trefný“ nadpis a obrázok). Obklopte ho veľkým množstvom reklamných plôch Google AdSense AdSense. Pravidlo čím viac a čím bližšie k obrázku, tým lepšie.
 2. Založte FB stránku, ideálne s hlúpym slovom, kúskom vtipu, alebo nadávkou v názve. Zaspamujte ňou každého priateľa a všetky FB stránky, ktoré lajkujete aj ktoré nelajkujete. Každý deň na túto stránku hoďte XYZ odkazov na svoj web.
 3. Na váš web pridajte vyskakovacie okno (ktoré sa objaví každému a vždy) s FB like boxom vašej stránky. Nad tlačítko „zatvoriť“ pridajte priehľadný script, ktorý lajkuje stránku FB stránku, proste aby vám nikto neunikol a vaša FB stránka rástla každým dňom.

Bystrejší z vás asi pochopili, že to myslím „tak trochu“ ironicky a tých, ktorí sa dočítali až sem a už už sa chystajú dané body plniť, musím schladiť!

Tento postup má niekoľko zásadných chýb:

 1. Porušenie pravidiel Facebooku. Vaša FB stránka takýmto spôsobom nemôže získavať fanúšikov. Ak tak robí, horzí jej rýchla smrť.
 2. Stránka, ktorej obsahom sú len skopírované obrázky bez akéhokoľvek iného duchaplného (textového, aplikačného) pridaného obsahu nemá šancu na úspech z hľadiska organickej návštevnosti (tej z vyhľadávania).
 3. Stránka, ktorej obsahom sú len skopírované obrázky bez akéhokoľvek iného duchaplného (textového, aplikačného) pridaného obsahu, na základe Pravidliel programu Google AdSense nemôže zobrazovať reklamy. Resp. môže, ale rovnako ako FB stránke, hrozí jej rýchla smrť (ešte rýchlejšia ako FB stránke).

Chcete nasrať Facebook? Chcete nasrať ľudí, ktorí nevedomky lajknú vašu FB stránku? Chcete nasrať Google vyhľadávač? Chcete nasrať Google AdSense a získať doživotný ban na svoje vlastné kontaktné údaje (meno priezvisko + adresu + banku + firemné údaje)? Riaďte sa tromi bodmi uvedenými hore. Čaká vás naozajstné rýchle zbohatnutie! :-)

2 thoughts on “Univerzálny návod na zbohanutie v 3 bodoch!

 1. counter strike

  smutné je, že exituje veľa takýchto webov (aj na sk trhu) ktoré takto bez problémov zarábajú a nie śu to žiadne nízke čísla

  Reply
 2. hrki

  dodal by som este ze je to hranie sa s ohnom aj z hladiska zakona. pri ziadnom meme ani gife clovek ktory ich len takto zhromazduje nevlastni autorske prava, takze sa zbytocne vystavuje riziku zaloby a sudnych natahovaciek. utesovat sa tym ze na SVK nas ma kazdy v pazi, je zbytocne, hlavne vzhladom na vypalne praktiky niektorych fotobank ktore uz par mesiacov veselo rozosielaju rozne ziadosti o mimosudne vyrovnanie za pouzivanie ich obrazkov na weboch.

  Reply

Pridajte komentár