Ukážte návštevnosť svojho blogu!

By | 4. februára 2010

Tak ako som už písal na Twitteri… ak chcete zviditeľniť svoj blog, pošlite mi PDF export z google analytics za január 2010 (prípadne screenshot z dashboardu). Za týždeň by som rád zo zozbieraných dát spravil prehľad o návštevnosti slovenských blogov. Ak neviete, ako sa robí PDF export, tak sa pozrite sem, je to jednoduché.

Príklad návštevnosti (blog.rej.sk, január 2010):

google-analytics-exot

Ak nemáte google analytics, tak zaslať môžete aj iný druh štatistík, v tom prípade už však vašu návštevnosť budem môcť zhodnotiť iba relatívne. Ak sa teda chcete trošku pochváliť, prípadne zviditeľniť (jeden pekný backlink pre každého zúčastneného), určite zašlite spomínaný report za mesiac január na adresu info@rej.sk.

15 thoughts on “Ukážte návštevnosť svojho blogu!

 1. Pingback: Ukázali návštevnosť svojich blogov

 2. schusterr

  Tento nápad sa mi páči , zaslal som report v pdf z analytics .. Len si myslím že forma ktorou sa to celé prezentuje je slabá , kedže nie každý bloger odoberá tvoje rss alebo chodí na tvoj web aby sa o takomto niečom vôbec dozvedel. Mohol si skúsiť aj napríklad osloviť niakých ktorý sa ti do toho ešte nezapojili …

  Reply
  1. exot Post author

   ja o tom viem, tych ktorych mam v kontaktoch som oslovil, tak isto to bezalo na twitteri…

   Reply
    1. @exot

     Aj o tom viem, ale ani 200 followerov nie je malo (na slovenske pomery). Uz som debatoval s ludmi ako to rozsirit a hadam nieco vymyslime.

     Reply
 3. miki

  no poslal by som ti, ale posledny report mam z maja 2009…menil som temu a akosi som zabudol vlozit analytics kod :-(

  Reply

Pridajte komentár