Pracovný nástroj moderného webdesignera

By | 15. marca 2009

Počítač je naším pracovným nástrojom. Pomocou neho tvoríme, napĺňame, sledujeme, odlaďujeme, upravujeme, čítame, píšeme, pozeráme, počúvame… Je toho veľa, čo musí chudák stroj dokázať pre našu plnú spokojnosť. Nie je to len o našej šikovnosti, ale aj o jeho správnom fungovaní. Pri korektnom nastavení, pri použití tých pravých nástrojov sa pod jeho výpočtovou silou rodia naše drahocenné weby, ktoré denne produkujeme, alebo sa na ich produkcii istou mierou podieľame.

Pred pár rokmi som bol zarytý hárdvérista, vylepšoval, tuningoval, pretaktoval a študoval všetko, čo sa PC komponentov týkalo. V poslednej dobe som z toho upustil, ale stále si doprajem kvalitný a adekvátne výkonný počítač, na ktorom sa mi všetky spomenuté činnosti plnia v čo najrýchlejšom čase a za tých najlepších podmienok.

Aktuálna desktopová mašinka u mňa doma skrýva:

exotove-pc

Samozrejmou výbavou je aj notebook. Moje požiadavky na 100% spĺňa ultraprenosný mininotebook (tzv. netbook), Lenovo Idea Pad S10e. V práci mám desktop, doma mám desktop a keďže sa veľmi medzi týmito dvoma miestami pracovne nezdržujem, tento maličký notebook mi úplne stačí.

Ako ste na tom vy?

3 thoughts on “Pracovný nástroj moderného webdesignera

  1. Pingback: Sony Bravia KDL-52V5500E – 52″ LCD TV u mňa v izbe | Exotov bóÓlog

Pridajte komentár