Hokej MS 2010 online v podaní STV

By | 9. mája 2010

Hľadáte spôsob ako pozerať hokej cez internet?
Tu je – Hokej MS 2010 live

Každoročne nadávam na tú istú vec. V izbe nemám telku a chcem pozerať majstrovstvá online, live cez internet. Stránka stv.sk túto možnosť síce vždy ponúka, avšak len málokedy funguje a ak aj funguje, tak vždy nejak pochybne, prípadne vypadáva. Nedokážem pochopiť, ako je možné, že si to STV za tie roky nevie vyriešiť.

Tohoročné majstrovstvá v hokeji nemecku som chcel opäť pozerať live, ale STV stránka má opäť nejaké reštrikcie, kvôli ktorým som o pôžitok z hokeja opäť prišiel.

stv
Firefox, Internet Explorer 8 – situácia rovnaká – prehrávaču sa nedarí získať „media usage rights“.

No páni správcovia portálu STV, mohli by ste s tým niečo spraviť? Navyše nie som sám, čo tento problém má. Jediná vec, pre ktorú navštívim raz do roka váš portál a ani tá jedna nefunguje.

update (11.5.2010): Počas zápasu Slovensko – Bielorusku stránka stv.sk takmer nenabehne. Zaujímavé že horeuvedený problém je vyriešený a ak sa konečne preklikáte k live playeru, zápas sa dá sledovať.

ubdate (13.5.2010): Počas zápasu Slovensko – Kazachstan stránka stv.sk vôbec nefunguje. Čas pripojenia vypršal. Server stv.sk má príliš dlhú odozvu. Zápas sa live sledovať nedá.

11 thoughts on “Hokej MS 2010 online v podaní STV

 1. Pingback: Hokej MS 2011 live online prenos

 2. Erik

  No vsak vloz do wmp tuto linku a ides:
  mms://stvstream.m3.livetv.sk/stv3live/

  Len potvrd tie certifikacie a ziaden problem.

  Inak ak mas dobre pokrytie ci zu digitalnym alebo analogovym signalom, kup si tuner, k dostaniu uz od 8eur na ebayi. Ja mam dvb-t tuner a bez problemov pozeram. Ziaden internet nepotrebujes :P

  Reply
   1. MIchal

    preco mi to ukazuje len hrozny obraz? je to netom alebo codecmi

    Reply
 3. izzi

  mne to slo vcera bez problemov, ale ta kvalita bola hrozna, preco opustili od HD online vysielania, ktore fungovalo cez olympiadu??

  Reply
 4. Jasom

  Kedze som uz dlho nic nestrimoval cez mrkvosoftacky WMP, vypytalo si to instalciu nejakych pluginov (napocudovanie par klikov misou) a uz som mohol spokojne nadavať na to ruske štastie :)

  Reply
 5. Kusi

  Pre toto iste som dnes siel na stv.sk, pre to iste som siel dnes k telke, tiez nefungovalo….

  Reply
 6. Pingback: Tweets that mention Hokej MS 2010 online v podaní STV -- Topsy.com

Pridajte komentár