Ako pozerať MS v hokeji 2011 online?

By | 30. apríla 2011

Tak ako každý rok, aj tentokrát zhrniem možnosti sledovania online zápasov slovenských majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2011 a teda stream videa cez internet. Určite sa nájde veľké množstvo ľudí, ktorí si zápasy nebudú môcť pozrieť na telke, v hospode, kaviarni, či na námestí a budú tak odkázaní na internetový prenos.

Možností live streamu MS v hokeji 2011 je samozrejme viacero. Pre Slovákov (resp. ľudí žijúcich na území Slovenska) by mal byť primárnym zdrojom web STV, ale už v minulosti mala STV problémy s preťaženosťou serverov a tak sa na túto možnosť nemožno plne spoľahnúť. Mám tu pre vás ale priame odkazy na prehrávače live streamu jednotlivých programov: STV1, STV2, STV3.

Ak sa uspokojíte s rádiokomentárom, vhodným zdrojom je Rádio slovensko a jeho live stream. Dostupný je priamy odkaz (otvorte si to ho cez Winamp, alebo Windows media player – ten je v každom windowse, prípade v nejakom štandardnom audio playeri) prípadne tu je player webu Radia.sk.

Ak by ani jedna možnosť nebola pre vás tá pravá, existujú aj iné alternatívy. Zdroje sú ale zahraničné a 100% funkčnosť zaručiť neviem. V týchto zdrojoch slovenský komentár ale nečakajte.

Ak máte iné zdroje, z ktorých sa dá pohodlne pozerať MS v hokeji 2011 online, podeľte sa s nami o ne v komentároch.

Ak vám prišiel tento článok vhod, pridajte si ho na Facebook a potešte aj priateľov!

3 thoughts on “Ako pozerať MS v hokeji 2011 online?

  1. Pingback: Majstrovstvá sveta v hokeji 2011 - lístky, skupiny, rozpis

Pridajte komentár