Hokej MS 2010 live – ako na to?

By | 14. mája 2010

hokejAko pozerať Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2010 live, online cez internet, keď zrovna nemáte prístup k telke a rádio vám nestačí? Tento problém by mala riešiť stránka Slovenskej televízie STV.sk, bohužiaľ, nie je tomu tak. Ak máte aj vy problém „naladiť“ si hokej na svojom počítači, mám pre vás riešenie.

V komentároch, v mojom predchádzajúcom článku, na túto tému poradil Erik – ako na sledovanie live zápasov majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2010 v Nemecku.

Stačí zadať do svojho prehliadača

linku mms://stvstream.m3.livetv.sk/stv3live/ (kanál STV3)

prípadne ju otvoriť v multimediánom prehrávači Windows Media Player (štandardne je zabudovaná v MS Windows, je však vhodné vlastniť čo najnovšiu verziu). Týmto spôsobom obídete nutnosť „preklikávať“ sa cez stránky STV, ktoré často vypadávajú. Občas dokonca vypadáva aj live prenos, ale s tým už nič nenarobíme.

Ak by vám náhodou live prenos nechcel fungovať, existuje aj spomenutá alternatíva, počúvať online prenos z Rádia Slovensko. Stačí si stiahnuť a otvoriť tento odkaz. Otvoriť ho môžete taktiež vo Windows Media Playeri, prípadne Winampe.

3 thoughts on “Hokej MS 2010 live – ako na to?

 1. dusan

  tak jedina tv online je stv3 a oni nedavaju slovensko – dansko ?!?!?!?!

  Reply
 2. BraqueBotkaSk

  kedze vacsina zapasov ide na aj na STV1/STV2, dalsia moznost je Cumik na sledujtv.sk , ktory ide vacsinou s lepsim rozlisenim a menej vypadkami ako stv.sk

  Reply
 3. Pingback: Tweets that mention Hokej MS 2010 live – ako na to? -- Topsy.com

Pridajte komentár