WordCamp Slovensko 2013 v apríli v Bratislave

By | 14. marca 2013

WordPress komunita sa opäť hlási k slovu. 20.apríla 2013 sa v priestoroch FIIT STU v Bratislave bude konať druhý ročník WordCampu Slovensko! Ten prvý bol naozaj skvelý, ako na tom bude dvojka? P.S.: v závere tohoto článku malý bonus ;-).

Máte radi WordPress? Vlastníte blog, alebo stránku, ktorú toto populárne CMS „poháňa“? Ste vývojárom, sympatizantom, alebo len zvedavým človekom, ktorého zaujímajú internetové technológie? Chalani zo slovenskej WordPress komunity nachystali zaujímavý program!

WordCamp je otvorená konferencia zameraná na všetko okolo redakčného systému WordPress. Je to neformálne stretnutie organizované lokálnou WordPress komunitou, kde sa z používateľov WordPress stávajú spíkri. WordCamp je otvorený pre všetkých, od bežných používateľov cez bloggerov až po hardcore developerov. To, čo všetkých spája, je láska k WordPress.

WordPress je open source publikačný systém pre webstránky a blogy, ktorý sa aj vďaka jeho jednoduchosti, univerzálnosti využitia a komunite stal najpoužívanejším CMS (Content Management System) nielen vo svete ale už aj na Slovensku.

Druhý ročník slovenského WordCampu sa bude niesť v myšlienke “WordPress ako multifunkčný nástroj pre tvorbu webu“. Vítaný je každý, kto má nejaké skúsenosti s WordPress a rád by sa o ne podelil, či už ich prezentáciou (showcase) alebo v diskusii.

 • WordCamp 2013 sa koná 20.apríla 2013
 • registrovať sa môžete za 10€ na tejto stránke
 • Pre tých, ktorí nevedia, kde je FIIT STU Bratislava, je tu mapa

No a na záver… ak sa pozriete do WordCamp sekcie Spíkri, uvidíte tam aj mňa. Budem hovoriť čo to o budovaní obsahových webov, podporných mikrosajtov, affiliate webov a PPC monetizácii. Takmer všetky svoje weby budujem na CMS WordPress, takže sa o niečo z môjho know-how rád podelím.

Vladimir Rejholec - Wordcamp 2013 spiker

Uvidíme sa na WordCampe!

6 thoughts on “WordCamp Slovensko 2013 v apríli v Bratislave

 1. Elbia

  Rozmýšlal som, že by som prišiel pozrieť ale sobota nevyhovuje. Určite by potešil článok s potrehmi.

  Reply
 2. Rora

  Musím sa registrovať, alebo môžem prísť aj len tak, a tam si zaplatím? ….Ako to je? Ja som nebola na jedničke :)

  Reply
  1. Peter Nemčok

   Na WordCamp je potrebné sa registrovať dopredu aby sme mohli zabezpečiť miesto a občerstvenie pre správny počet ľudí.

   Reply

Pridajte komentár