Vianoce presne za mesiac!

By | 24. novembra 2008

Je to neuveriteľné, ale je to tak. Až dneska som si uvedomil, že štedrý večer, vianoce sú už presne za mesiac. Tento rok sa na ne vážne teším, konečne aspoň mierny oddych od pracovného zhonu. Aj keď pred vianocmi zase nastane ten vianočný, nákup darčekov a podobne. To ale mne nikdy problém nerobilo, darčeky som vždy vybral rýchlo, aj keď vždy na poslednú chvíľu. Deň pred vianocmi je vždy ten najideálnejší :-) . A má to aj svoje výhody, aspoň vám tie darčeky nikto nenájde a nemusíte ich extra schovávať. Cez vianoce však nebudem len oddychovať…

cica
Aj takto môže vypadať vianočná cica :-)


Ako určitá čast kolegov blogerov (pozdravujem Depiho), tak aj ja rozbieham nejaké projekty. Využiť svoje vedomosti pre prospech a rozvoj internetu, tak ako aj nejaký ten zárobok sú mojím primárnym cieľom. Ani ja tu názvy projektov nespomeniem, aj keď myslím, že pozornejší návštevníci môjho blogu o jednom vedia :-) . Rád by som len podotkol, že projekty sa snažím čo najviac SEO optimalizovať a keďže som sa začal trochu (času nazvyš nie je veľa) zaoberať internetovým marketingom, tak aj využiť reklamné služby. Spomeniem hlavne Etarget, ktorý mi bol odporučený a pokladám ho za mimoriadne kvalitný, aj keď v istých aspektoch má čo (oproti AdSense) doháňať.

Určite sa časom o úspechu, resp. neúspechu (ten neočakávam :-) ) projektoch zmienim v podrobnejšej forme. Sám som zvedaví ako sa im bude dariť. Nakoniec sa so želaním čo najmenšieho predvianočného zhonu s vami lúčim.

3 thoughts on “Vianoce presne za mesiac!

 1. admin Post author

  Ale ja sa fakt na tieto vianoce moc moc vela tesim… Konecne si kvalitne oddychnem.

  Reply
 2. Livusha

  tak,tak…zbehlo to nenormalne rychlo…a tiez mam pocit,ze cas vianoc je ako stvorený pre realizovanie mojich záujmov…. prajem vela stastia !

  Reply
 3. depi

  Tak tak, ja som si tiez po polnoci ako som pozrel na datum uvedomil, ze je to uz za mesiac. A to este mam hlboko zaryte v pamati tie minulorocne sviatky..

  Heh, diky za pozdrav, drzim palce s projektami!

  Reply

Pridajte komentár