PS3 hack – čakajú Playstation3 cracknuté hry?

By | 31. januára 2010

Cracknuté hry na PS3? Pirátsky softvér, obídenie ochrany, torrenty plné PS3 hier na stiahnutie? Je toto budúcnosť, ktorá čaká populárnu konzolu Sony Playstation 3? Sú to otázky, ktoré vyvolal George Hotz, človek ktorý stojí aj za hacknutím (jailbreaknutím) iPhone. Naozaj urobil tento človek hack PS3 alebo je to len planý poplach?

ps3 hack

Na svojom blogu sa pochválil, že našiel spôsob ako preniknúť do systémovej pamäti a procesoru konzoly PS3. Podľa jeho slov je ostatné (hore spomenuté) len otázkou softvéru. Ak je to naozaj pravda, je možné, že sa v blízkej budúcnosti dočkáme prelomenia kopírovacej ochrany, ktorá by so sebou mohla priniesť nielen cracknuté hry na PS3 ale aj využitie softvéru 3tích strán (teda nielen aplikácií od Sony). George Hotz však svoje tvrdenia zatiaľ ničím konkrétnym nepodložil, Sony sa však týmto prípadom zaoberá, čo môže o niečom svedčiť.

4 thoughts on “PS3 hack – čakajú Playstation3 cracknuté hry?

 1. darasovci

  @Filipko Však oni sú nenažranci. Tak nemá každý veľa peniazi na každú jednu hru. Skús si to predstaviť ty, čo by si robil!

  Reply
 2. Filipko=debilko

  filipko ty si teda riadne pribble decko, v poslednej dobe tie hry flakaju tak ze si nezasluzia € …

  Reply
 3. pinokio147

  už by bolo načase aby bol nato čip
  nie každý má vela penazí na orig.

  Reply
  1. Filipko

   pocuvaj tebe by sa pacilo ze si vyrobis konzolu za miliony penazi a vymislia na nu cp a nezarabas na hrach takto dopadol xbox.kazdy si flashne xbox a jeden kupi hru a da ju na forum oni tahahju a hraju zdarma ……….tak sa neozivaj jasne

   Reply

Pridajte komentár