Fallout 3 v češtine ? Český Fallout 3 je vypredaný!

By | 10. novembra 2008

Ako tak pozerám po online shopoch a ako tak čítam reakcie hráčov z Čiech a Slovenska, nestačím sa diviť. Fallout 3 je vypredaný, teda aspoň česká verzia, teda verzia s českými titulkami, nie dabingom. To je práve verzia, ktorá je v našich krajoch veľmi obľúbená (čím to bude?). Čítam dokonca také reakcie, že si zákazník hru objednal v predpredaji, zaplatil ju, neprišla a po kontaktovaní predajne mu predavač oznámil, že mu je ľúto ale bola vypredaná.

fallout-3-2

Prečo to vlastne píšem? Pôvodne som si chcel originál hry zakúpiť, ale keď vidím, ako to s jej predajom vypadá, prestávam mať záujem. Prečo sa vôbec distribútori hier čudujú, že ich hry sa dostávajú na warezové fóra a torrent trackery tak skoro a práve warezové downloady Falloutu 3 sú najúspešnejšie. Keď sa už aj človek odhodlá zakúpiť hru, prekazí mu ju nedostupnosť. To fakt žijeme v dobe, keď nemajú v distribútori dosť čistých DVD médií? Ja osobne nemienim propagovať warez, propagujú si ho distribútori sami.

3 thoughts on “Fallout 3 v češtine ? Český Fallout 3 je vypredaný!

  1. Pingback: Môj oficiálne prvý gameplay Falloutu 3 CZ | Exotov bóÓlog

  2. Funus

    osobne som si kupil Fallout 3 CZ Collector. Sice mas pravdu ze dopyt bol vacsi ako ponuka, mozno v prvotnych dnoch. Ale teraz sa situacia zmenila a Falloutu je dostatok.

    Reply

Pridajte komentár