Doména Dede.sk v mojej zbierke

By | 27. novembra 2010

Minulý týždeň som dostal smsku od kamaráta, aby som regol doménu dede.sk. Povedal som si, tak tá bude isto registrovaná, na moje počudovanie – nebola a samozrejme som ju hneď regol. Už odpočíva v mojej zbierke. Teraz rozmýšľame, čo by sa na takú doménu hodilo. Je jasné, že všetkých hneď napadne.

Trinásťročný Sithembele Jinghosa z Južnej Afriky, alias Marek Hamšík, je na Slovensku televízna hviezda, píše Pluska.sk. Nezabudnite si tiež prečítať otvorený list dedemu.

Je trochu zvláštne, že trend tohoto obľúbenca – neobľúbenca ešte nikto nevyužil „doménovým“ spôsobom.

Možností, ako využiť takúto doménu, sa ponúka hneď niekoľko. Samozrejme nebudem presne prezrádzať, aké sú to, ale prvou možnosťou by bolo určite využiť popularitu tohoto reklamného trendu. Ďalšie možnosti sú z písmen DEDE vytvoriť nejakú logickú skratku pre iný projekt. Určite sa nájde nápadov viac, sám som zvedavý, či niektorý z nich zrealizujeme. Zatiaľ som však s kúpou spokojný, za tých pár EUR to stálo.

4 thoughts on “Doména Dede.sk v mojej zbierke

    1. admin Post author

      Nie su to vyhodene peniaze, pretoze je to jednoduche slovo, lahko zapamatatelne, pouzitelne ako skratka, uz mam dokonca aj projekt, ktory tam bude nasadeny.

      Reply

Pridajte komentár