Diablo 3 si tak ľahko nezahráme – ProGamingShop.sk nás ťahá za nos!

By | 27. marca 2009

Koncom januára som písal pripravovanom Diable 3, resp. hlavne o tom, že si ho zahráme 31.marca. To však nie je pravda. Postupne som sa začal dozvedať, že Blizzard žiadny oficiálny dátum vypustenia tejto RPG akčnej legendy neposkytol. Preto zostáva záhadou, odkiaľ túto informáciu získal ProGamingShop.sk (PGS), ktorý na svojich stránkach vydanie Diabla 3 (aj CZ verziu) propagoval v spojení s predpredajom. Teraz sa však karta obrátila a PGS uvádza dátum 1.december 2009. Ako sa môžu cítiť ľudia, ktorí si hru objednali v nádeji, že im bude 31.marca 2009 doručená a že si ju s chuťou zahrajú? Nefér jednanie so zákazníkom ako vyšité.

Diablo 3 - obal PC verzia
Pekný obal. Radi by sme ho mali (teda hlavne jeho obsah) doma na stole.


Zaujímavosťou však zostáva fakt, že Blizzard stále nemá oficiálny dátum vydania Diabla 3 a teda ani dátum 1.december 2009 nie je odpodstatnený a nie je ničím podložený. Kde PGS tieto dátumy berie, to asi nikto netuší (ani oni sami). Ak to dakto z vás vie, resp. ak sa mýlim, opravte ma prosím, rád by som sa dostal tomuto problému ku koreňu. Túto hru som si pôvdne chcel predobjednať aj ja, ale dal som na radu známeho (pracujúceho v Brlohu) a očividne sa vyplatilo. Teraz by som nemal ani peniaze ani hru ani víziu hrania Diaba 3 v najbližsej budúcnosti.

One thought on “Diablo 3 si tak ľahko nezahráme – ProGamingShop.sk nás ťahá za nos!

  1. äpple

    Ja som tento datum videl na ign.com (http://pc.ign.com/objects/714/714955.html), ale to nieje datum vydania, ale iba posledny datum kedy vyst moze, cize moze aj skor , pretoze Blizzard vydal spravu ze vydanie Diablo III je naplanovane na prvy kvartal tohoto roku (2012), ktory konci poslednym marcovym dnom

    Reply

Pridajte komentár