Diablo 3 – demo a dátum vydania

By | 17. septembra 2009

Kliknite si a prečítajte si najnovšie správy o vydaní hry Diablo 3! »

Kedy vyjde Diablo 3? Dátum vydania Diabla 3 bohužiaľ stále nie je známy. Tak isto nenájdete demo Diabla 3 na stiahnutie. Je to fakt, ktorý ma mrzí, pretože sa na hru už dlhšiu dobu teším a chcel som si ju kúpiť. Zaujímavým faktom ostáva, postoj Progaming Shopu. Ten hru ponúka v predojbednávke a ako dátum uvádza 30.marec 2011 – kde zobral toto číslo, to mi je záhadou už po druhýkrát. Progaming Shop totiž v minulosti tento dátum zmenil viackrát.

Ako môže nejaký eshop ponúkať Diablo 3 na predaj s plánovaným dátumom uverejnenia, keď tento dátum nie je potvrdený zo strany výrobcu? Ani fanstránky netušia, kedy hra vyjde. Tie ale aspoň nemajú snahu klamať a podstrkovať fiktívne dátumy jeden za druhým. Tieto praktiky sa mi vôbec nepáčia a PGS týmto konaním stráca svoju dôveryhodnosť nielen v mojich, ale isto aj očiach ostatných hráčov a milovníkov RPG žánru.


Vychutnať si môžete aspoň gameplay dema, uverejneného na BlizzCone 2009.

Kedy bude Diablo 3 demo verzia na stiahnutie zatial nevieme, ja však pevne dúfam, že chlapci z Blizzardu nás nenechajú dlho čakať.

One thought on “Diablo 3 – demo a dátum vydania

  1. johan

    jednoduche…maju databazu a tam maju stlpec ze datum vydania a ten maju not null, takze tam nejaky datum musia dat :) urcite to nieje preto, ze by chceli niekoho odr*avat

    Reply

Pridajte komentár