The Big Bang Theory – tak dobre som sa dávno nepobavil

By | 14. mája 2008

The Big Bang Theory si môžete pozrieť hneď teraz zo stránok seriály online – iSerialy.sk.

Leonard a Sheldon sú fyzici. Niekto by ich označil za šprtov, ale v dnešnej dobe je oveľa presnejšie označenie „geek“. Žijú vo svojom vlastnom svete a reálny život im nič nehovorí. To sa zmení príchodom ich novej susedky, krásnej blondíny Penny, obyčajného dievčaťa, ktorému je svet Leonarda a Sheldona úplne neznámy, čo často… vlastne vždy vyústi do zábavnej situácie. (zdroj csfd.cz)

Asi tak nejak by sa dala charakterizovat podstata tohoto relatívne nového počinu na scéne svojsky humorných seriálov. Tak ako teraz som sa nasmial naposledy pri Priateloch. A keď tak nad tým rozmýšlam, Big Bang sa Priateľom do istej miery podobá, čo sa správania postáv týka.

2ja fyzici s až príliž vysokým ICQ (ktoré sa na ich správaní neustále prejavue), ich susedka, ktorá síce mysliteľskými schopnosťami neoplýva, ale kompenzuje to sexi vzhľad, tvoria hlavné zápletky a osobitý humor v každej časti. Možno sa bude zdať, že seriál časom naberá na sterotype, ale čo, kto pozeral Priateľov, Dextera alebo aj Simpsonovcov, Futuramu alebo iné, vždy sa časom nájde časť, ktorá bude menej, či viac originálna. V každom prípade je sledovanie Big Bangu zábava od smiechu brucha-boliaceho, očí-plačúceho kalibru. Odporúčam :)

Malá ukážka zo seriálu:

Leonarde, jsi fakt skvělý.
Proč nemůžou být všichni chlapi jako ty?

Protože kdyby byli všichni
jako já, lidský rod by vyhynul.

6 thoughts on “The Big Bang Theory – tak dobre som sa dávno nepobavil

 1. Brox

  NA I SERIALY SI POZRIETE PRD
  TAM SI TO MOZETE TAK STIAHNUť CEšZ HELLSPY

  Reply
 2. fremy

  výborný seriál, kterých moc není. rozjel jsem serii článků o těch nejlepších, přidej svůj tip

  Reply
  1. Peter

   suhlasim, jeden z najlepsich serialov ake som videl. Geek rulez.

   Reply

Pridajte komentár