Pán Fico, všetkému ste na vine!

By | 17. januára 2010

ficoFico sem – Fico tam, Fico si prdol, Fico sa poškrabkal na zadku, Fico neurobil toto, Fico urobil hento. Už ma serie celý slovenský internet! To sa už tá opozičná antikampaň naozaj AŽ takto „retweetovala“ netom? Ja neobhajujem skutky súčasného premiéra Fica, ale ani minulé vlády nie sú čisté. Vždy boli škandály, VŽDY BOL KLIENTELIZMUS a vždy bola korupcia, len sa takto nechutne nemedializovala. Prečo na každom kroku čítam o každej blbosti ohľadne Fica? Často sú to články aláá Nový Čas – zveličené, vytrhnuté z kontextu. Jasné, ja do politiky tak nevidím ako veľa blogerov zo sme (a teda články okupujúce titulky vybrali.sme.sk), ale tiež mám oči a uši. Čo sledujem, je slovenský internet a to čo sa deje, to je veľa. Je mi úplne jasné, že keby teraz niekto začne ohovárať opozíciu, tak sa na titulku spomenutej stránky nedostane. Ako je to možné? Žeby nejaký čarovný internetový marketing opozície?

Nie, pán Fico všetkému na vine nie je.

11 thoughts on “Pán Fico, všetkému ste na vine!

 1. W1Ld

  kritizuje sa vzdy ten, kto tu o vacsine veci rozhoduje, ked to robi zle. nemozes kritizovat niekoho, kto o nicom nerozhoduje. (to nie je propaganda nicoho, len na zamyslenie).

  Reply
 2. Tom@S

  ja zase milujem ludi, ktori ta budu do bezvedomia presviedcat o svojej pravde, aj na silu. Kto sa im o to prosil? Tak ako boli "tendre" za minulej vlady su aj za tejto, kradnut sa bude asi stale.

  Reply
 3. yaq

  " To je moj nazor a nic ma o opaku nepresvedci." – pozor, len hlupak nemeni nazory

  Reply
  1. exot Post author

   Niektore veci su proste nemenne. Kazdy kto si prelistuje moje clanky na blogu si moze spravit obraz, ci hlupak som alebo nie.

   Reply
 4. yaq

  mozno je to tym ze kradne a klame niekolkonasobne viac ako vlady pred nim…

  Reply
  1. exot Post author

   yaq: a mozno je to tym, ze o kradnutie minulych vlad nebolo tak medializovane a nebolo este milion socialnych sieti. Vtedajsia opozicia si vedela spravit volebnu kampan zalozenu inak, iba ako na obsravani vtedajsej kolicie. To je moj nazor a nic ma o opaku nepresvedci.

   Reply
 5. gallerka

  Uplne suhlasim s tvojim nazorom. Aj mna serie ze je plny internet nadaviek na robertka, a titulka vybralisme je totalne plna politicky zalozenych clankov. To ludi naozaj nezaujima nic ine okrem debilnej politiky?!

  Reply
 6. smate

  nemam pravo kritizovat fica pretoze aj dzurinda tiez kradol/korumpoval/klamal? alebo preto, ze aj dalsi premier bude?

  Reply
 7. LittleMan

  nepodcenuj diskuterov na sme, ti vedia na fica zvalit aj to zemetrasenie na haiti ;)

  Reply

Pridajte komentár