Nitrianske blogerské stretko 2009

By | 4. júla 2009

O stretnutí Nitrianskych blogerov a ich „kolegov“ z okolia sa už čo-to tweetlo. Nikto sa však nemá k tomu, ohlásiť to, naplánovať a zorganizovať. Nie žeby som sa pasoval za organizátora, len v tom chcem spraviť trošku poriadok a dohodnúť vhodný termín pre miniakciu podobného druhu.

Takže Depi, Vandrák, Doni, Cheworld, Exot, Buli, zabudol som ešte na niekoho? Určite nás poctí návštevou aj (asi najaktívnejší) bloger na Slovensku Brano Rác. Samozrejme uvítame aj ďalších!

Bol by som rád, keby ste do komentov hodili dátum (od kedy, do kedy atď.) vám to vyhovuje. Ideálny vidím niektorý z víkendov víkend. Miesto stretnutia upresníme, vhodných podnikov je v Nitre x. Teším sa na Vás.

Twitter #nitrablog

5 thoughts on “Nitrianske blogerské stretko 2009

 1. depi

  Od dnes som uz na SK takze mozem teoreticky hocikedy. Ked za trocha zorientujem mozem nieco navrhnut konkretnejsie.

  Reply
 2. Vandrák

  Nitrianske stretko mám celý čas na pamäti, len sú tu aj nejaké problémy (ako vždy). Doteraz sme to organizovali podľa toho kedy sme mali ja a Depi čas a kedy prišiel Braňo.
  – Depi je na dovolenke.. vie niekto kedy sa vráti?
  – Od 13. je Braňo Rác v Piešťanoch 2 týždne.
  Plán je vždy stred Júla čiže cca týždne kedy je práve Braňo preč.

  Môže sa narýchlo bez Depiho ten budúci týždeň, ale ja by som skôr navrhoval posledný Júlový týždeň. Prípadne 1. Augusta má Vandrák rok a je to sobota (pitie ale neplatím).

  Ja by som bol radšej kedy to bolo cez týždeň. Minimálne tým, že je menej ľudí v meste a lepšie chodia autobusy.

  Kde
  2 roky za sebou sme boli v Irish Pube čo je myslím, že dosť slušný podnik a hovorilo sa o ňom aj v Bojniciach. Minulý rok pršalo a skončili sme v kaviarni v Centro Nitra a potom v parku. Program vopred veľmi ani nie je. Improvizujeme.
  Ak máte iné návrhy o mieste konania, tak si ich rád vypočujem.

  Reply

Pridajte komentár