Niečo pre seba na Vianoce 2010

By | 16. decembra 2010
Niečo pre seba na Vianoce 2010

Keďže som poslušný chlapec, každoročne si kupujem na Vianoce kopec darčekov :-). Áno, znie to trochu smiešne, ale ak dennodenne makáte a práca prináša ovocie, odmenu si určite zaslúžite. Osobne si väčšinou kupujem techniku, elektroniku, veci z oblasti počítačov, hudby, konzolí a pod. Keďže tento rok nebude taký štedrý ako minulý, doprial som si mix, z každého rožku trošku.

  • Apple iPhone 4 – malý zázrak techniky a dizajnu, o ktorom som už tu na blogu čo-to napísal. Zatiaľ sa u mňa teší úspechu, čo je po sérii telefónov a smartphonov konečné zadosťučinenie. Už nejakú tú chvíľu ho používam, považujem ho však za vianočný darček.
  • Skylink + HD kanály – keďže mám už v izbe nejakú dobu riadnu telku a využívam ju len na spojenie s PC & PS3, rozhodol som sa, že by nebolo od veci pripojenie digitálnej televízie s HD kanálmi. Slovenské kanály nepozerám už roky, ale športové a dokumentárne prenosy si pozriem (hlavne vo vysokej kvalite) rád. Navyše som tým potešil aj rodinu (1x satelit + 2x dekódery).
  • Fifa 2011 CZ na PS3 – pre občasné odreagovanie využívam hlavne skvelú mašinku Playstation 3. Ľudský spoluhráč, 2 ovládače a napínavé zápasy vo futbale u mňa znamená skvelé uvoľnenie mozgových závitov. Na spomínanej telke je Fifa 2011 s českým komentárom na PS3 skvele hratelná a evokuje v človeku realistický dojem.

Odreagovanie v podobe nákupov pre vlastné potešenie môžem len a len odporučiť. Samozrejme, netreba to preháňať, všetkého veľa škodí a nechcete samého seba predsa rozmaznať. Niekomu to môže prísť divné, kupovať darčeky pre seba, mne sa to zdá v poriadku. Určite pri tom však nezabudnite ani na svojich blízkych. Tí by potom mohli na vás škaredo a závistlivo pozerať :-).

3 thoughts on “Niečo pre seba na Vianoce 2010

Pridajte komentár