Klamári PPC reklamných systémov škodia spoločnosti

By | 27. februára 2009

Internetové PPC reklamné systémy majú jasne stanovené v pravidlách (s ktorými musíte súhlasiť a musíte ich akceptovať a dodržiavať pre ich používanie) všetky druhy navádzania na kliknutie tretích osob, propagovanie odkazovanie typu „choďte na túto stranku a klikite tam a tam“. Očividne to ale nie každý akceptuje a potom to vypadá asi takto:

ako-oklamat-reklamny-system

Zdroj samozrejme uvádzať nebudem, bola by to len zbytočná reklama. Zarobí na tom niečo prevádzkovateľ takého „webu“? Pochybujem, že sa jedná o nejaké väčšie sumy. Bohužiaľ to negatívnym spôsobom pôsobí na celý PPC systém, keďže obeť, ktorá klikne, okamžite stránku opustí, pretože to robí len z akejsi povinnosti. Daný jedinec mal na webe taktiež partnerskú reklamu českého Etargetu (na ktorú som Etarget, ako jeho fanúšik a aktívny používateľ) upozornil. A to by malo byť v obdobných prípadoch aj povinnosťou každého z vás. Prečo sa nečinne prizerať poškodzovaniu našej krehkej internetovo-marketingovej spoločnosti?

One thought on “Klamári PPC reklamných systémov škodia spoločnosti

  1. swarlitos

    vies, ze ja v poslednej dobe klikam na reklamy stranok, ktore mam rad? samozrejme nerobim to tak, ze by som klikal na totalne blbosti, klikam len na veci, ktore ma zaujimaju, naposledy sa mi stala zaujimava vec, na sme som klikol na reklamu webhostingu, ta ma tak zaujala, ze som si hosting aj objednal :) rozumny clovek dokaze ppc reklamu vyuzit, takym ako opisujes ty by som zablokoval konta!

    Reply

Pridajte komentár