Aký darček pre seba na Vianoce ?

By | 30. novembra 2008

Neviem koľko z vás si kupuje darček na Vianoce, ale ja teda na seba myslím a poctivo si každý rok niečo vyberiem. Okrem darčekov pre svojich blízkych teda nezabudnem ani na seba.

Tento rok padla voľba na 26″ LCD monitor, ktorý som už dlhšiu dobu pri práci postrádal. Predtým som používal 21″ CRT Sony a 17″ CRT Liteon, teda rozšírenú plochu cez 2 monitory. Na toto riešenie som si dosť zvykol, ale obrovská plocha 26″ LCD Samsung (konkrétne model 2693HM-3000:1) mi dopraje dostatok priestoru na realizovanie viacerých činností naraz (tak ako som zvyknutý). Aj keď mať týchto macíkov dvoch, by vôbec nebolo na zahodenie :) . Na fotke pod textom je vidno aj stôl, ten som dostal z práce od šéfa, keďže sa dané stoly menili za nové. Týmto mu ďakujem.

exot-pracovna
Moja skromná pracovňa…

Keďže sú počítače tak mojím koníčkom (od malého decka), tak mojím chlebodarcom, relatívne často do nich investujem. Taká príležitosť ako Vianoce sa každoročne nedá opomenúť a nakoniec to dopadne tak, že aj keď som rozhodnutý nakúpiť veci z inej sféry (oblečenie, niečo do auta, kozmetika a pod.) voľba padne na PC hárdvér. Čo už somnou :) .

Ako ste na tom vy?

2 thoughts on “Aký darček pre seba na Vianoce ?

  1. Vandrák

    Posledné roky som aj ja Vianoce využíval a všeličo okolo PC, minulý rok som si kúpil notebook a HW okolo neho mám tiež dobrý… tak ani nemám čo.

    Reply

Pridajte komentár