Ako bojovať proti teplote na silvestra

By | 31. decembra 2010

To je otázka, ktorú si kladiem na konci „vydareného“ roku 2010. Ležím v posteli s 38°C horúčkou, ktorá už tretím dňom nie a nie klesnúť. So Silvestrovskými plánmi som sa samozrejme rozlúčil a vychutnávam si bolesť chrbtu od 3 dňového neustáleho ležania. Kašeľ ma otravuje v pravidelných zacyklených intervaloch. Vždy keď beriem do rúk teplomer, modlím sa nech tam nezasvieti to škaredé číslo 38, alebo nedajbože ešte viac. Dávať si stále dookola tabletku proti teplote nie je nijak extra prospešné pre ľudské telo. Injekcie neznášam, nenávidím ihly, strach pomyslieť, že by som jednu schytal do žily.

A tak pijem litre a litre vody, čaju, pojedám ovocie a podobné, môjmu IT-telu cudzie veci. Problém je v tom, že šikovný ja, som riadne nevyležal posledné ochorenie podobného (no slabšieho) charakteru a to sa mi následne vrátilo. Opäť frčím na antibiotikách a teda treba aspoň dodržovať aktívny pitný režim, aby zostala (aspoň) plná funkčnosť obličiek zachovaná.

Môj tohtoročný silvester teda bude v posteli, ale ostatným prajem, nech sa kvalitne zabavia. Mojmi milí marketéri, programátori, kóderi, webdeveloperi, blogeri, vývojári, ITčkári, redaktori a všetci, nech ste si už vymysleli akúkoľvek variantu pracovného webdizajnu – nech je pre nás rok 2011 lepší, akým bol ten 2010.

7 thoughts on “Ako bojovať proti teplote na silvestra

 1. Pingback: To najhoršie z roku 2010 alebo zhodnotenie minulého roka

 2. Pingback: Tweets that mention Ako bojovať proti teplote na silvestra -- Topsy.com

 3. Michal Dragan

  najlepší recept je ľahnúť si do vane s poriadne teplou vodou a daj si tam tak sedmičku vínka. A keď dopiješ hor sa do postele. Na druhý deň som väčšinou zdravý len taký fukot.

  Reply
  1. Anonym

   keby nie som nadopovany liekmi tak by som to aj mozno skusil a na druhy den lutoval to trubenie v hlave, ale takto sa to neda :)

   Reply
 4. Tibor Soviš

  Slečna v posteli nie je zlá… Len ju treba vymeniť – slečnu teplotu za nejakú inú. A skoro sa uzdrav, PF2011, a tak…

  Reply

Pridajte komentár